Z4 (Зет4), пакувальна маса для технології швидкого лиття коронок та мостоподібних протезів 24х500гр/3літра

Бренд:N&V (Бельгия)
Код товару:0424500-3
Наявність:У наявності
Короткий опис:
  • 5985 грн


  • ($146€133 )

  • 6557 грн

Опис
Основні характеристики:
Робочий час – 4-6 хв.
Час затвердіння – 30 хв.
Кінцева температура постановки муфеля у піч – 850°С.
Застосовується для всіх типів сплавів (крім титану) та пресованої кераміки.
Переваги:
Застосовується для всіх типів сплавів (крім титану) та пресованої кераміки.
Чудова плинність.
Не потребує використання вібрації.
Висока точність відтворення деталей.
Гладкі виливки.
Зручність у розпакуванні.
Гнучкість у плануванні робочого графіка за рахунок можливості вибору часу постановки муфеля в піч із кінцевою температурою.


Комплектація набору: Порошок – 24 пакетів х 500 грам, рідина – 3 флакони по 1 літру.
Для цієї маси потрібно всього 30 хвилин витримки, перед тим як ви помістите опоку безпосередньо в гарячу піч. Чудова плинність Z4 та тривалий робочий час дозволяють збільшити кількість опок, що заливаються за один раз. Поєднуючи міцність, однорідність і надійність, Z4 сумісна з усіма сучасними системами прескераміки. Міцність зберігається протягом циклів пресування, в той же час формувальна маса забезпечує легке розпакування та мінімальну фінішну обробку. Використовуючи Z4 немає необхідності у використанні окремої формувальної маси для різних типів кераміки. Завдяки гнучкій системі змішування з рідиною, Z4 може використовуватися для лиття будь-яких сплавів. Характеристики цієї формувальної маси дозволяють використовувати її як з металевими кільцями, так і без них, у техніці швидкого лиття та традиційного попереднього нагріву. Збільшена плинність дозволяє зробити точне формування і як результат точне та акуратне лиття.
Пропорція змішування: 22-24 мл рідини на 100 г порошку, (зазначені концентрації рідини, можуть дещо змінюватись в залежності від сплаву, що використовується для лиття.)
Загальне правило: вища концентрація рідини веде до вищого розширення.) -100% рідина.
Сплави на основі паладієвої: 70% рідини + 30% води.
Напівкоштовні сплави: 60% рідини + 40% води.
Дорогоцінні метали: 50% рідини + 50% води.
Час змішування: вручну до зволоження порошку 10 сек., потім у вакуумі 40 сек.
Випалювання: Швидкісний випал: опоку можна ставити в гарячу піч, нагріту до температури, що рекомендується виробником сплаву (макс. температура 850С) не раніше 30-хвилинної витримки (витримка може бути збільшена до декількох днів). Час випалу в печі залежить від обсягу та величини опок і має бути між 30 хв. (3Х) та 50 хв. (9Х).
Нормальний режим випалу: від кімнатної до кінцевої температури, швидкість нагрівання 7-9С/хв. витримка за кінцевої температури 50-60 хвилин.
Пресована кераміка: шарове нанесення (коронки): концентрація рідини 100% = 24 мл на 100г. Видаліть папір із опоки приблизно через 15 хвилин. поставте опоку в піч нагріту до температури 850С після 30 хвилин витримки здійсніть випал на протязі 90 хвилин, нанесення фарб (вкладки/накладки/вініри): концентрація рідини 80% = 19 мл рідини + 5мл води на 100 г порошку 15 хвилин. Поставте опоку в піч нагріту до температури 850С після 30 хвилин витримки. Виконайте випалення протягом 90 хвилин.
Доставка товару здійснюється за рахунок клієнта!

Атрибути

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі