Установки Granum

Установки Granum
Стоматологічна установка GRANUM DTK на 6 інструментів Стоматологічна установка GRANUM DTK на 6 інструментів
star_border star_border star_border star_border star_border

Стоматологічна установка GRANUM DTK на 6 інструментів

Бюджетна установка з усіма потрібними функціями для роботи.ОписБазова комплектаціяБлок лікаря:- на пантографічній консолі з можливим розміщенням 6 інструментів з нижнім або верхнім підведенням шлангів..

117450 грн

($2900€2610)

Стоматологічна установка GRANUM TS7830 NEW на 6 інструментів Стоматологічна установка GRANUM TS7830 NEW на 6 інструментів
star_border star_border star_border star_border star_border

Стоматологічна установка GRANUM TS7830 NEW на 6 інструментів

Стоматологічна установка Granum TS 7830 навісного типу на електромеханічному кріслі з можливим розміщенням 6 інструментів з нижнім або верхнім підведенням шлангів. Базова комплектація: Блок лікаря: ..

149850 грн

($3700€3330)

Стоматологічна установка GRANUM TS8830 NEW на 6 інструментів Стоматологічна установка GRANUM TS8830 NEW на 6 інструментів
star_border star_border star_border star_border star_border

Стоматологічна установка GRANUM TS8830 NEW на 6 інструментів

Granum TS 8830 NEW - це стоматологічна установка на несучому ергономічному електромеханічному кріслі з можливістю розміщення 6 інструментів, при цьому оснащена нижнім або верхнім підведенням..

186300 грн

($4600€4140)

Стоматологічна установка для хірургії GRANUM TSTOP301(Implant) на 6 інструментів Стоматологічна установка для хірургії GRANUM TSTOP301(Implant) на 6 інструментів
star_border star_border star_border star_border star_border

Стоматологічна установка для хірургії GRANUM TSTOP301(Implant) на 6 інструментів

Granum GRANUM TSTOP301 (Implant) – це стоматологічна установка розроблена спеціально для хірургічного прийому та імплантологів. Блок плювальниці на ергономічному електромеханічному кріслі, що несе. ..

279450 грн

($6900€6210)

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Установки Granum

Установка Granum – продукція від китайського стоматологічного бренду, яка забезпечує високий рівень працездатності кабінетів та клінік стоматології. Вона дозволяє підключити всі необхідні для роботи інструменти, а також зручно розмістити пацієнта у комфортному кріслі. У стоматологічному магазині "МедДент" реалізується дев'ять оригінальних моделей стомат установок від компанії з КНР.

  

 

Асортимент стоматологічних установок

Стоматологічні установки Granum випускаються в базовій комплектації, хоча можуть відрізнятися за деякими характеристиками:

 • підключення інструментів – верхня чи нижня подача шлангів;
 • кількість інструментів, що підключаються – від п'яти і більше;
 • наповнення лікарського блоку – оснащення негатоскопом, мембранною панеллю керування, турбінними шлангами, трифункціональним пістолетом та іншим обладнанням;
 • наповнення гідроблоку – керамічна плювальниця, система подачі та підігріву чистої води, столик, ополіскувач плювальниці та інше;
 • крісло пацієнта з можливістю встановлення в декілька положень, електромеханічним або ножним керуванням;
 • галогенні безтіньові світильники на пантографічному плечі з можливістю регулювання яскравості в діапазоні 15-20 тисяч люкс.

Також можна замовити стоматологічну установку Гранум для дитини. Модель вирізняється яскравим привабливим дизайном у вигляді жовто-зеленого динозаврика, що має заспокоїти малюка. Конструкція включає ремені безпеки у вигляді кроликів, а також DVD-програвач, щоб спростити лікування маленьких пацієнтів та відволікти їх від стоматологічних маніпуляцій.

  

Переваги стоматологічних установок

Головною особливістю стомат установок Гранум є можливість індивідуального підбору моделей під потреби конкретного кабінету стоматології. Незважаючи на той факт, що кожна модель має базовий набір компонентів, користувач завжди може доповнити його світильниками, мікромоторами, сенсорними панелями, модулями та іншими комплектуючими деталями.

Установки Гранум забезпечують наступні переваги:

 • зручність стоматолога завдяки вдалому розміщенню інструментів;
 • інтегрування широкого спектру інструментів для ефективного виконання різноманітних стоматологічних завдань;
 • безшовна конструкція крісла з електромеханічним керуванням – пацієнт зможе зручно розміститися;
 • використання зносостійких та міцних матеріалів, що робить цю стоматологічну установку відмінним вкладенням у довгостроковій перспективі;
 • компактні розміри – вся установка разом із кріслом, лікувальним, асистентським та гідроблоком займає мінімальну кількість вільного простору у стоматологічному кабінеті.

Усі моделі установок Granum пройшли сертифікацію на відповідність українським медичним стандартам та можуть безпечно використовуватись у стоматологічній практиці. Вони реалізуються за комфортною ціною, адже в інтернет-магазині МедДент укладено прямі договори співпраці з китайським виробником.

Доставка обладнання та матеріалів по всій Україні (крім тимчасово окупованих регіонів та зони бойових дій) виконується із залученням надійного поштового оператора «Нова Пошта», який доставляє товари в стислий термін у цілісному та збереженому вигляді.

Стоматологічне обладнення, яке Вас зацікавить

Стоматологічні товари, які Вас зацікавлять