ESSENTIA, канюля DE, 0.30 г

Бренд:GC (Япония)
Код товару:35865
Наявність:У наявності
Короткий опис:
  • 220 грн


  • ($5€5 )

Опис товару:

Естетична реставрація часто асоціюється зі складною процедурою нашарувань. Після багатьох років розробки, на основі досвіду топових експертів з естетики, GC пропонує докорінні зміни реставрації за допомогою інноваційної та сміливої ​​концепції відтінків.

Традиційна система відтінків складається з тонів (квітів) відомих як A, B, C і D. Відомо, що емаль та дентин мають різні характеристики та по-різному впливають на сприйняття відтінку зубів. Відмовившись від уявлення про традиційну монохромність відтінків і фокусуючись на відтворенні характеристик емалі та дентину, ви можете отримати природний результат лише у 2 шари.

Три відтінки дентину відрізняються насиченістю і опаковість так само, як і змінюється натуральний дентин з віком пацієнта. Вони відповідають «інтенсивності» відтінків реставрації із пошаровим нанесенням. М'яка суміш матеріалу пристосована до техніки нашарування.

Два відтінки емалі забезпечать прозорість та вдихнуть життя у реставрації. Консистенція жорсткіша за консистенцію дентинних відтінків, доречно для зовнішнього шару.

Властивості та переваги

. Спрощена система відтінків

. Зменшено кількість шприців та канюль (7 відтінків, що задовольняють 90% випадків)

. Легке моделювання

. Спрощена полірованість

. Чудові та клінічно значущі фізичні властивості

Відтінок DE

Об'єм 0.16 мл

Спосіб затвердіння Полімеризація світлом

Вага 0.30 г

Час полімеризації світлом 20 сек.

Кількість в упаковці 1 канюля

Атрибути

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі