Роторна система KV PRO FILE, 6 шт, Nic Superline

Бренд:Nic Superline (КНР)
Код товару:BK4 025 A01
Наявність:У наявності
  • 580 грн


  • ($15€13 )

Доступні опції

Індивідуальний підхід лікування на всі клінічні випадки

Більш гнучкі, більш витривалі

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ: За рахунок широкого діапазону розмірів інструменту, дана система чудово підходить до всіх клінічних випадків і забезпечує індивідуальний підхід лікування незалежно від морфології кореневих каналів.

БЕЗПЕКА: Система НІК KV Pro виконана в 04 конусності, яка в свою чергу дозволяє обробити кореневі канали максимально дбайливо, дозволяє зберегти здоровий дентин і первісну анатомічну форму кореневого каналу, а також знижує ризик утворення стрічкової перфорації.

ЕФЕКТИВНІСТЬ: Випуклий перетин і спеціальна форма ріжучих лез дозволяє інструменту зрізати дентин в процесі занурення його в кореневий канал, тім самим обробка походити від устя каналу до апексу. У тієї ж годину неагресивний кінчик дозволяє уникнути сходинок і перфорацій під час роботи з інструментом, що в совокупності інструменту дає явні переваги в склерозованих і кальцифікованних каналах.

ІННОВАЦІЙНІСТЬ: Термічна обробка нікель-титанового сплаву змінює його молекулярну структуру, надаючи йому підвищену стійкість до циклічних і торсійних навантажень, виражений ефект контролю пам'яті форми, додаткову еластичність, а так само його характерний синій колір.

Основні
Виробник  Nic
ТипЕндодонтичний інструмент
Тип інструменту  Ендодонтичний файл
Кількість в упаковці6 шт.
Користувальницькі характеристики
Довжина25 мм
Додаткова
Файл15-40/04

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги: Nic Superline