Prima DNT версія на стіну

Бренд:Labomed (США)
Код товару:6138000-060
Наявність:У наявності
Короткий опис: Створений для сучасної стоматології, цей дентальний мікроскоп має високу функціональність і є чудовою модульною системою для практичного застосування у сучасних високотехнологічних стоматологічних кабінетах та клініках. LED-підсвічування потужністю 50 Вт дає яскраве рівномірне світлове поле, за температурою близьке до природного денного світла, а термін служби 60 000 годин, легкість обслуговування та електроніка, вбудована в поворотний кронштейн, роблять цей мікроскоп дуже компактним і зручним як у використанні, так і та в обслуговуванні.
  • 469575 грн


  • ($11453€10435 )

Опис
Переваги стоматологічного мікроскопа Prima DNT:
Створений для сучасної стоматології, цей дентальний мікроскоп має високу функціональність і є чудовою модульною системою для практичного застосування у сучасних високотехнологічних стоматологічних кабінетах та клініках.

Потужна LED_підсвічування

LED-підсвічування потужністю 50 Вт дає яскраве рівномірне світлове поле, за температурою близьке до природного денного світла, а термін служби 60 000 годин, легкість обслуговування та електроніка, вбудована в поворотний кронштейн, роблять цей мікроскоп дуже компактним і зручним як у використанні, так і та в обслуговуванні.

Апохроматична оптична система

Апохроматична оптична система дозволяє позбутися сферичних і хроматичних аберацій і досягти різкого та контрастного зображення з високою роздільною здатністю, а спеціальне захисне напилення MaxLite забезпечує захист від подряпин та відблисків. Точне регулювання фокусування забезпечується широким діапазоном фокусних відстаней.

Опціональний об'єктив NuVar

Опціональний об'єктив NuVar зі змінною фокусною відстанню f300 - 400 мм. практично повністю позбавлений від відблисків та спотворень на всіх фокусних відстанях і дає прекрасне зображення.

Адаптерів серії ProLine для широкого спектру цифрових DSLR

Крім власної системи цифрового документування iVu S5, Labomed також пропонує безліч адаптерів серії ProLine для широкого спектру цифрових дзеркальних фотокамер (DSLR) і відеокамер.

Rotoplate and Extender Kit

Ергономічний опціональний аксесуар Rotoplate and Extender Kit дозволяє тримати шию в природно рівному положенні, що дає можливість комфортно працювати протягом довгого часу і отримати візуальний доступ до важкодоступних місць ротової порожнини.

Області застосування мікроскопа Prima DNT:
У терапії можливість оцінити особливості крайового прилягання пломб, а також для фінального полірування реставрації.

При препаруванні: використовуючи мікроскоп, можливо набагато точніше препарування каріозної порожнини, що допомагає виключати повідомлення між нею та порожниною зуба, збільшуючи шанси залишити зуб «живим».

В ендодонтії: моментальне виявлення входів у кореневі канали, контроль чистоти обробки, а також рівномірність накладання цементного шару перед пломбуванням гуттаперчей, інспекція очищеної порожнини

Характеристики:
Бінокулярна насадка Ергономічна з кутами нахилу від 0 до 210°
Апохроматичний об'єктив П'ятиступінчасте збільшення: 0.4X, 0.6X, 1.0X, 1.6X, 2.5X
Окуляри WF 10X/18 mm з наглазниками, підстроюванням діоптрій ± 5 mm та фіксатором налаштування;
Опціонально: WF 12.5X/18 mm
Джерело світла LED-підсвічування потужністю 50Вт
Світлофільтри Зелений та жовтий
Вертикальне рух 550 мм.
Довжина плеча 110 см

Атрибути

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі