Про компанію

Ми раді вітати Вас в нашому інтернет-магазині!

Наша компанія працює на ринку стоматології України з 2006 р.

За цей час ми отримали колосальний досвід співпраці з торговими компаніями, стоматологічними клініками і лікарями-стоматологами як в питаннях комплектації новостворених кабінетів, так і в їх подальшому безперервному забезпеченні стоматологічної продукцією. Також, за цей час нашими покупцями і постійними клієнтами стали тисячі стоматологічних клінік, стоматологів і зубних техніків України, медичні центри, поліклініки, лікарні, ветеринарні клініки, стоматологічні кабінети і косметичні салони.

Тому компанія «Меддент» по праву вважається дуже надійною і респектабельної фірмою.

Метою нашої компанії була, є і залишається завдання: розвивати в Україні інтерес до останніх досягнень у світовій стоматології, шляхом надання широкого асортименту стоматологічної продукції провідних світових і вітчизняних виробників і здійснення продажів по всій території України.

Більш того, виняткову увагу ми приділяємо зручності наших клієнтів, тому пропонуємо послуги доставки обладнання і матеріалів по всій території України, а також виконуємо монтажні та сервісні роботи з подальшим технічним супроводом. Наш асортимент широкий і постійно оновлюється.

Сервісне обслуговування

Ми допоможемо Вам правильно спроектувати і комплексно оснастити Вашу стоматологічну клініку, кабінет або зуботехническую лабораторію.

Установка устаткування, пуско-налагоджувальні роботи, гарантійне і післягарантійне обслуговування забезпечується нашими сервісними інженерами.

Наші пріоритети

  • всебічна підтримка наших клієнтів в досягненні їх цілей
  • надання послуг і товарів найвищої якості
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Наші клієнти

Нас вибрали сотні комерційних і державних організацій.

Нашими клієнтами є тисячі стоматологів та зубних техніків по всій території України.

І кожен з них для нас однаково дорогий!

Основною цінністю нашої компанії є турбота про покупців, ми намагаємося максимально швидко реагувати на запити і побажання наших клієнтів.

Ми бачимо наше майбутнє в успішному розвитку кожного з наших постійних і нових клієнтів, стоматологів і зубних техніків!