Наконечник для чищення та полірування зубів Prophy-Mate NEO

Бренд:NSK (Япония)
Код товару:Y135034
Наявність:У наявності
Короткий опис:
  • 21789 грн


  • ($538€484 )

  • 24300 грн

Пневматична система полірування поверхні зуба.

Удосконалена система полірування поверхні зубів Prophy-Mate neo поєднує в собі форму і функціональні можливості, що підвищують зручність її використання. Нові насадки 60° і 80° підвищують ефективність очищення. Використання: видалення зубного каменю і відбілювання; чищення; протруювання емалі, дентину і порцеляни перед цементуванням; підготовка до заповнення тріщин і дупел.

Комплект поставки:

  • Наконечник Prophy-Mate neo з насадками на 60° і 80°
  • Щітка для чищення, мандрен і файл
  • 5 пакетиків порошку для чищення FLASH pearl по 15 г
  • Змінна насадка
  • Кришка від резервуара з порошком
  • Ключ для заміни насадки

Ергономічний комфортний дизайн

Легка, компактна конструкція і продумане вагове балансування сприяють зручності роботи і зниженню втоми руки і зап'ястя, забезпечуючи ретельну обробку.

Плавний, вільний поворот на 360°

Два шарнірних з'єднання, що обертаються на 360°, підвищують зручність використання, гнучко реагуючи на рухи кінчиків пальців і регулюючи кут нахилу насадки без зусиль.

Простота кріплення за допомогою одного руху руки

Новий Prophy-Mate neo спеціально сконструйований для зручного і простого кріплення безпосередньо на перехідник NSK і для застосування з більшістю перехідників відомих світових виробників.

Підвищена ефективність полірування

Унікальна конструкція NSK зі здвоєними соплами має більшу потужність для полірування зубів. Потужний струмінь порошку значно скорочує час очищення, тим самим зменшується і час лікування. Prophy-Mate neo спеціально сконструйований для зручного і простого кріплення безпосередньо на перехідники NSK.

Легкознімні насадки до наконечників з кутом вигину 60°і 80°

Змінні насадки з кутом вигину 60° і 80° значно збільшують чистячу здатність. Насадка 60° особливо ефективно застосовується в ділянці молярів і на оклюзійних поверхнях, тоді як насадка 80° використовується в ділянці передніх зубів.

Можливість автоклавування

Усі наконечники NSK вирізняються винятковою довговічністю і тривалим терміном служби, навіть після багаторазового автоклавування за температури до 135°C.

Можливість термодезінфекції

Рекомендується дезінфікувати наконечники перед автоклавуванням для забезпечення більш надійного захисту від проникнення інфекції. Символ, зазначений на продукції NSK, означає, що цей наконечник можна очищати і дезінфікувати за допомогою термодезінфектора.

Атрибути

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі