H2O повний набір

Бренд:Smile line (Швейцария)
Код товару:4400-sl
Наявність:У наявності
Короткий опис: H2O - гігієнічно, чисто, ергономічно. Комплект не тільки дає можливість прополоскати ваш пензлик у чистій воді та розгладити, за допомогою губки з віскози ви можете сформувати оптимально гостру верхівку. До того ж цей комплект дає можливість зберігати пензлик зануреним вертикально у воді, в окремій ємності.
 • 3555 грн


 • ($87€79 )

Повний набір H2O від швейцарського стоматологічного бренду Smile line – це комплект аксесуарів та пристроїв, які доповнюють палітру для замішування кераміки. Вони дозволяють виконувати низку завдань, що робить роботу стоматолога більш простою, безпечною та гігієнічною. У стоматологічному магазині «МедДент» можна купити оригінальний набір від виробника, який реалізується без залучення посередників.

Функціональні можливості повного набору H2O

Повний набір H2O від Smile line включає компоненти, які можна використовувати спільно або окремо. Вони призначені для виконання наступних завдань:

 • ємність для наповнення водою, в якій можна обполіскувати пензлик;
 • губка з віскози для формування верхівки з оптимальною гостротою;
 • склянка з підставкою та трьома відділеннями для зручного вертикального розміщення пензлика;
 • два спонжі та спеціальний відсік для їхнього зручного зберігання.

Усі компоненти розміщуються на спеціальній темній підставці, що спрощує зберігання та доступ до них. У результаті під рукою у стоматолога завжди будуть необхідні елементи для підтримки чистоти та безпечного розміщення пензлика. Уся система займає мінімальну кількість вільного простору на робочому столі.

Переваги повного набору H2O

Використання повного стоматологічного набору H2O рекомендовано фахівцям, які працюють у зуботехнічних лабораторіях та стоматологічних клініках. Компоненти сприяють отриманню таких вигод:

 • зручність – всі необхідні компоненти для очищення пензлика знаходяться в одному місці;
 • ергономічність – відділення для губок та пензликів сприяють їхньому безпечному зберіганню;
 • ефективність – якісне очищення стоматологічного пензлика стає запорукою успішної роботи;
 • міцність – спонжі виготовлені з віскози, синтетично регенерованих целюлозних волокон із високим рівнем зносостійкості для тривалого використання;
 • універсальність – конструкція базисної пластини розроблена таким чином, щоб набір підходив як для правшів, так і для шульг.

Пензлик можна зберігати під кутом до шістдесяти градусів залежно від особистих переваг. Якщо ви вирішили замовити повний набір H2O, то можете бути впевнені в тому, що пензлик завжди буде вертикально занурений у воду і чистий, готовий для миттєвого застосування.

В інтернет-магазині стоматологічного обладнання та матеріалів «МедДент» реалізуються лише сертифіковані товари, які пройшли відповідну перевірку. Ціна повного набору H2O вирізняється доступністю, тому що всі компоненти реалізуються безпосередньо від виробника, до операцій не залучаються посередники.

Вартість доставки розраховується відповідно до тарифів поштового оператора, можна купити товар оптом та в роздріб, щоб задовольнити потреби клініки чи кабінету стоматології будь-якого рівня. Відправлення доставляються по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій та зони бойових дій.

Атрибути

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі