GRADIA Composite Primer, 3 мл

Бренд:GC (Япония)
Код товару:4375
Наявність:У наявності
Короткий опис:
  • 1435 грн


  • ($35€32 )

COMPOSITE PRIMER - універсальний праймер, що самостійно застосовується для забезпечення хімічного зв'язку між композитними матеріалами, а також для з'єднання композитного матеріалу з акриловою пластмасою.


Властивості та переваги:

Надійний, міцний та довговічний зв'язок між старою композитною реставрацією та новим шаром композиту.

Максимальна простота застосування.

Немає потреби у спеціальному обладнанні.

Дуже простий у застосуванні: поверхня композиту або акрилової пластмаси вимагає лише знежирення, промивання та просушування, при цьому не вимагаючи попереднього протруювання.

COMPOSITE PRIMER - агент, який відновлює інгібований киснем шар поверхні старої (або отполированной) композитної реставрації. Рекомендується для застосування при ремонті сколу старої реставрації, корекції кольору композитної або акрилової конструкції.

COMPOSITE PRIMER можна назвати найефективнішим засобом обробки скловолоконного штифта перед фіксацією на композитний цемент подвійного затвердіння. У такому разі зв'язок штифта та цементу буде найбільш монолітним.

Важливо зазначити, що після затвердіння світлом COMPOSITE PRIMER справляє враження неполімеризованого матеріалу, проте після нанесення шару нового композиту воно зникає.


Характеристики:

Спосіб затвердіння полімеризація світлом.

Час полімеризації світлом 20 сек.

Пляшечка 3 мл.

Атрибути

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі