G-BOND, самопротравлюючий адгезив, 5 мл

Бренд:GC (Япония)
Код товару:6625
Наявність:У наявності
Короткий опис:
  • 3244 грн


  • ($79€72 )

Властивості та переваги:

- незалежність від рівня сухості адгезивної поверхні;

- висока хімічна адгезія як до дентину, так і в емалі;

- висока хімічна адгезія до склоіономерних цементів;

- надійне крайове прилягання;

- максимальна простота нанесення;

- шорстка поверхня після полімеризації.

G-BOND є універсальним адгезивом завдяки можливості його використання як із застосуванням травильного гелю, так і без нього, залежно від клінічного випадку та співвідношення дентину та емалі в порожнині. Емаль як домінуючу тканину в порожнинах ІІІ, ІV класу для значного збільшення адгезії рекомендується протруїти стандартним чином; в той же час, реставруючи порожнини I, II, V класу, від етапу протруювання можна відмовитися, щоб уникнути додаткового ризику появи післяопераційної чутливості.

Іншою визначною властивістю G-BOND є його незалежність від рівня сухості порожнини перед внесенням адгезиву. Як надлишок вологи, так і пересушена поверхня тканин зуба не призводять до виникнення чутливості або порушення крайового прилягання.

G-BOND надійно запечатує дентинні канальці як висококласний десенситайзер.

Хімічний зв'язок зі склоіономерним цементом робить G-BOND одним з найактуальніших адгезивів для сендвіч-техніки.

Поверхня полімерного G-BOND досить шорстка на відміну від інших адгезивів, і це дуже корисним для правильного нанесення першого шару - один з найважливіших в реставрації.

G-BOND є напрочуд дружнім адгезивом. Етапи застосування фактично не мають строгих обмежень, у лікаря немає можливості ненароком порушити умови інструкції, що робить результат гарантованим.

Флакон 5мл.

Атрибути

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі