FUJI II LC Improved, склоіономер світлового затвердіння, рідина 6.8 мл

Бренд:GC (Япония)
Код товару:1628
Наявність:У наявності
Короткий опис:
  • 2908 грн


  • ($71€65 )

FUJI II LC Improved є одним із найбільш багатоцільових склоіономірних цементів на стоматологічному ринку. Це досить рідкісна властивість для цього класу матеріалів, адже активні користувачі звикли до різноманітності склоіономірних цементів, залежно від показань та клінічних ситуацій.

Властивості та переваги:

Неперевершена гідрофільність, що дозволяє застосовувати кофердам.

Механізм світлового затвердіння, що полегшує роботу у складних клінічних умовах.

Біосумісність.

Максимальна простота в роботі відсутня необхідність адгезивної підготовки.

Одномоментне внесення замішаного матеріалу в порожнину.

Підвищена адгезія до тканин зуба.

Легко полірується завдяки меншим розмірам частинок, порівняно з продуктами-конкурентами.

Достатня рентгеноконтрастність.

Лікар може застосовувати FUJI II LC Improved за традиційним для склоіономерних цементів переліком призначень, але з більшою ефективністю результату:

Виготовлення ненавантажених реставрацій І, ІІ класів.

Пломбування молочних зубів. Механізм світлового затвердіння дозволяє контролювати затвердіння матеріалу та робить більш комфортною роботу з непосидючим пацієнтом.

Пломбування цементу кореня. Завдяки модифікації смолами матеріал має низьку розчинність, що в сукупності з механізмом світлового затвердіння робить реставрацію в/за піддесневої області більш ефективною.

Відновлення кукси зуба. Наявність смол та механізм світлового затвердіння значною мірою полегшують роботу, стаючи незамінними перевагами в умовах значного пошкодження коронкової частини зуба.

Заміщення дентину при сендвіч-техніці (виконання бази). Наявність смол у складі цементу дозволяє при необхідності нанести підкладку тонким шаром, а також досягти кращого крайового прилягання.

Додамо сюди повноцінні реставрації порожнин V класу. Збільшено вдвічі адгезію (завдяки наявності смол), а також покращена полірованість дозволяють виконувати самостійні реставрації як на жувальній, так і на фронтальній ділянці. Особливо зростає актуальність FUJI II LC (Improved) в умовах поганої гігієни ротової порожнини і в підясенній ділянці.

Застосування капсульної версії (гарантоване дозування, автоматизоване змішування та внесення без доступу повітря) полегшують моделювання цементу світлового затвердіння, які зазвичай відрізняються дещо більш в'язкою консистенцією.

Рідина 6.8мл.

Инструкция FUJI II LC Improved

Брошура FUJI II LC Improved

Атрибути

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі