EQUIA Forte FIL (Еквія Форте Філ), 1 капсула

Бренд:GC (Япония)
Код товару:40493
Наявність:У наявності
Короткий опис:
  • 142 грн


  • ($3€3 )

Доступні опції

EQUIA Forte Fil - інноваційний склоіономерний цемент (вперше використана СклоГібридна технологія) для всіх вікових груп. Надзвичайна естетичність розширить ваші реставраційні можливості для жувальних зубів, задовольняючи всі очікування ваших пацієнтів. На основі системи EQUIA, що клінічно перевірена протягом 10 років, EQUIA Forte пропонує відмінне рішення для ваших щоденних завдань.

EQUIA Forte Fil - це швидкотвердіюча естетична реставраційна цегла, з підвищеними фізичними властивостями, розроблена завдяки новій СклоГібридній технології. Нове ультрадрібне і високоактивне скло однорідно поширене разом зі склоіономерними наповнювачами для того, щоб прискорити та покращити формування матриці після змішування. Ця інноваційна СклоГібридна технологія формує набагато міцнішу структуру з кращими фізичними властивостями, зносостійкістю та виділенням фтору.

Завдяки EQUIA Forte Coat, що є тонким, текучим та блискучим покриттям, була покращена прозорість та естетичність. Поєднавши хімію нового мономеру із запатентованою GC технологією монодисперсного нанонаповнення, EQUIA Forte Coat завершує реставрацію. EQUIA Forte Coat наноситься пензликом і полімеризується світлом, щоб сформувати надстійку самоадгезивне покриття, що ламінує, забезпечує гладку, щільну поверхню з винятковою міцністю і вражаючою зносостійкістю.

Властивості та переваги:

Не вимагає нашарування, а не липкого, пакованого, добре адаптується до стінок порожнини.

Завдяки майже відсутній усадці EQUIA Forte Fil можна назвати справжнім реставраційним матеріалом, що вноситься однією порцією навіть у глибокі порожнини.

Використання коффердама необов'язкове, а хімічна адгезія скасовує складну процедуру бондингу.

Більше немає необхідності у стомлюючому фінуванні та поліруванні, оскільки необхідний лише один шар EQUIA Forte Coat.

Міцність склоіономерного цементу підвищується згодом завдяки унікальному ефекту дозрівання від контакту зі слиною.

Надзвичайна для склоіономерного цементу прозорість.

Значно підвищений рівень фторовиділення.

Висока рентгеноконтрастність.

Випускається тільки в капсульній версії, оскільки саме гарантія точного дозування, якісного перемішування та зручного внесення дозволяє досягти кращого ефекту від застосування склоіономірних цементів та стала запорукою такого фундаментального прориву в галузі терапевтичної стоматології.

Характеристики:

Форма випуску капсули.

Робочий час 1 хв. 15 сек.

Спосіб змішування міксер.

Повний час затвердіння 2 хв.

Спосіб затвердіння хімічний.

Кольори: А2, А3.

1 капсула.

Брошура EQUIA Forte FIL

Инструкция EQUIA Forte FIL

Атрибути

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі