EQUIA Forte Coat (Эквия Форте Коут), канюля, 0.1 мл

Бренд:GC (Япония)
Код товару:EQUIA Forte Coat (Эквия Форте Коут), канюля, 0.1 мл
Наявність:У наявності
Короткий опис:
  • 60 грн


  • ($1€1 )

EQUIA Forte Coat та EQUIA Forte Fil працюють у синергії, створюючи міцний монолітний матеріал для відновлення жувальних зубів.

Завдяки EQUIA Forte Coat, що є тонким, текучим та блискучим покриттям, була покращена прозорість та естетичність. Поєднавши хімію нового мономеру із запатентованою GC технологією монодисперсного нанонаповнення, EQUIA Forte Coat завершує реставрацію. EQUIA Forte Coat наноситься пензликом і полімеризується світлом, щоб сформувати надстійку самоадгезивне покриття, що ламінує, забезпечує гладку, щільну поверхню з винятковою міцністю і вражаючою зносостійкістю.

Наносити лак необхідно на злегка зволожену поверхню емалі або склоіономерного цементу, від цього залежить сила іонообмінного зв'язку та довговічність покриття.

Спеціальний нанонаповнювач сприяє самостійному рівномірному розподілу EQUIA Forte Coat по поверхні, тому не слід обдувати струменем повітря перед полімеризацією. Більше того, це обдування може порушити рівномірність шару лаку.

Властивості та переваги:

Герметизація крайового прилягання склоіономерної або композитної реставрації.

Дуже тонкий шар покриття, за рахунок покращеної плинності лаку.

Повноцінна заміна процедури полірування склоіономірних цементів.

Надання підвищеної зносостійкості склоіономерного цементу (на 40% більше, ніж у добре відомого EQUIA COAT).

EQUIA Forte Coat застосовується на поверхні склоіономірних та композитних реставрацій, тимчасових коронок, старих склоіономерних реставрацій, а також як герметик крайового прилягання. Лак має жовтуватий колір, цей факт слід враховувати при використанні його на передній ділянці.

Характеристики:

Світло-жовтий упаковки.

Форма випуску рідини.

Спосіб затвердіння полімеризація світлом.

Час полімеризації світлом 20 сек.

1 канюля.

Брошура EQUIA Forte UA

Инструкция EQUIA Forte

Атрибути

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі