Диспенсери

Диспенсери
Диспенсер без рисунка Диспенсер без рисунка
Sale
-9%
star_border star_border star_border star_border star_border

Диспенсер без рисунка

Диспенсер предназначен для раздачи: — смотровых перчаток в двух вариантах: один для врача, другой для ассистента; — одноразовых, пластмассовых стаканчиков; — трубочек для слюноотсоса; — салфеток-п..

14812 грн 16353 грн

($414€378)

Диспенсер с рисунком Диспенсер с рисунком
Sale
-10%
star_border star_border star_border star_border star_border

Диспенсер с рисунком

Диспенсер предназначен для раздачи: — смотровых перчаток в двух вариантах: один для врача, другой для ассистента; — одноразовых, пластмассовых стаканчиков; — трубочек для слюноотсоса; — салфеток-п..

18367 грн 20342 грн

($515€470)

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)
Диспенсери

Диспенсери

Стоматологічний диспенсер – різновид меблів для кабінету стоматології. Вона являє собою навісну шафу з відкритими полицями та отворами для роздачі одноразового приладдя. Стоматологічний магазин "МедДент" пропонує два варіанти диспенсерів від українського виробника "Панмед" - з можливістю нанесення індивідуального малюнка або стандартним одноколірним дизайном.

   

 

Особливості стоматологічного диспенсера

Диспенсер для стоматологічних матеріалів має ретельно опрацьовану конструкцію, яка складається з наступних елементів:

  • корпус з дверцятами, що відкриваються вгору, і металевим доводчиком, що забезпечує швидкий доступ до предметів;
  • дві полиці з місткими стільницями для розміщення різного інвентарю;
  • отвори в нижній частині конструкції для швидкої роздачі оглядових рукавичок, одноразових стаканчиків, слинявчиків, трубочок для слиновідсмоктувача, рулонних рушників та інших компонентів;
  • лампа денного світла для підсвічування полиць за низького рівня освітленості в приміщенні.

На передніх дверцятах диспенсера користувач може роздрукувати та розмістити будь-який малюнок. Це може бути навіть логотип стоматологічної клініки або її назва, інші дизайни для створення гармонійної обстановки в приміщенні.

Переваги стоматологічних диспенсерів

Якщо ви вирішили купити диспенсер для стоматологічних матеріалів у компанії «МедДент», то отримуєте оригінальні меблі українського виробництва, які забезпечують наступні плюси:

  • вільний доступ до одноразових компонентів, для якого не потрібно підіймати дверцята диспенсера;
  • захищеність внутрішніх компонентів від попадання пилу та вологи за рахунок щільних зносостійких дверцят;
  • організоване зберігання матеріалів завдяки наявності кількох полиць та отворів різного розміру;
  • настінне розміщення диспенсера для економії вільного простору на столах та інших поверхнях.

Можливості індивідуального дизайну дозволяють стилізувати меблі під загальну інтер'єрну композицію. Це чудове рішення, яке дозволить завжди мати під рукою необхідні компоненти та уникнути хаосу. Ми безпосередньо співпрацюємо з українським виробником «Панмед», щоб ви могли купити товар оптом та в роздріб за доступною вартістю, бути впевненими у його високій якості.

   

Технічні характеристики

Крім зазначених вище можливостей та конструкційних параметрів диспенсера для стоматологічної продукції, можна відзначити, що він має компактні габарити. Розміри виробу становлять 1300х400х330 мм, що робить його хорошим рішенням для невеликих стоматологічних кабінетів.

Загальна вага конструкції складає 16,5 кілограмів, що сприяє зручному транспортуванню. Меблі мають стандартну комплектацію від виробника, при її виготовленні використовуються міцні матеріали. Малюнок, що роздруковується на дверцятах, може бути будь-яким, все залежить виключно від фантазії і потреб користувача.

Ціна стоматологічних диспенсерів вирізняється доступністю, так що їх можуть дозволити собі як стоматологічні кабінети-початківці, так і великі стоматологічні клініки з багаторічною репутацією. Ви можете проконсультуватися з нашим менеджером у телефонному режимі, онлайн або через месенджери, щоб отримати додаткову інформацію про характеристики меблів, способи оплати, терміни доставки обладнання та матеріалів по всій Україні.

Стоматологічне обладнання, яке Вас зацікавить

Стоматологічні товари, які Вас зацікавлять