3D принтер Creality CR-10 Max (комплект для збірки)

Бренд:Creality (Китай)
Код товару:Creality CR-10 Max
Наявність:У наявності
  • 46201 грн


  • ($1170€1067 )

  • 47630 грн

CR-10 MAX від відомого виробника Creality - це широкоформатні FDM-принтери. Якщо ви новачок, який шукає свий перший 3D-принтер, не дивіться далі. Серія SainSmart x Creality CR-10 рекомендується для початківців, які хочуть дізнатися все про 3D-друк. Будучи одним з найпопулярніших принтерів середнього класу, в Інтернеті є безліч навчальних відео та навчальних посібників. Величезне інтернет-спільнота, що стоїть за серією CR-10, наприклад групи Facebook, прагне допомогти людям, які погано знайомі з 3D-друком і серією CR-10. Якщо ви досвідчений ентузіаст 3D-друку, шукає оновлення, то цей 3Д принтер також для вас.

Creality CR-10 Max 3Д принтер з великим полем друку 450 x 450 x 470 мм, що дозволяє мислити масштабно і створювати щось більш креативне

Золотий трикутник для зменшення помилок через вібрації осі Z при друку, більш стійка структура.

Підтримує автоматичне вирівнювання, точні вимірювання, точну індукцію і динамічну компенсацію вирівнювання.

CR-10 Max має два блоки живлення для материнської плати і парника відповідно за допомогою двостороннього виходу і роздільного потоку для зменшення електромагнітних перешкод материнської плати, коли парник живиться від одного джерела живлення.

Синя жаростійка тефлоновая трубка Capricorn нелегко блокується для плавної подачі і ефективності друку; Промислова екструзійна конструкція, подвійний привід для швидкої подачі.

Технічні характеристики:

Технологія друку - FDM (лиття під тиском)

Поле друку - 450 x 450 x 470 мм

Точність - ± 0,1 мм

Товщина шару - від 0,1 мм до 0,4 мм

Діаметр сопла - 0,4 мм, 0,8 мм

Сумісні нитки - 1,75 мм PLA, дерево, ТПУ, ABS, PETG, мідна нитка і т. Д.

Температура платформа - ≤100 ° C

Температура сопла - ≤250 ° C

Режим роботи - підключений до ПК або в автономному режимі з TF-карти

Сумісні формати - stl, obj, amf

Сумісне ПО - Cura, Simplify3D

Операційна система - Windows XP / Vista / 7/10, MAC, Linux

Живлення материнської плати - 75 Вт / 24 В; Вхід: 100-240 В змінного струму; Вихід: 24 В

Блок живлення з підігрівом - 750 Вт / 24 В; Вхід: 100-240 В змінного струму; Вихід: 24 В

Розмір упаковки - 735 * 735 * 305 мм

Вага з упаковкою - 24,8 кг

 

Подвійне джерело живлення

Одна інтригуюча інноваційна особливість цього принтера - джерело живлення 24 В з розділеним потоком для його великої платформи, який зменшує електромагнітні перешкоди і підвищує ефективність нагріву. 

Тефлонова трубка Capricorn володіє характеристиками термостійкості і плавної подачі. Екструзионная конструкція BONDTECH, подвійні приводні механізми для сильної тяги і високої продуктивності екструзії і подачі.


BL Touch Auto - автоматичне вирівнювання, точна точка вимірювання і компенсація динамічного вирівнювання. З індуктивним датчиком наближення поруч з кінчиком голівки, який «промацує» певні 16 точок на платформі при першому запуску процесу вирівнювання шару.

Безпечний друк. Якщо електроживлення втрачено, відбитки можуть бути відновлені з останнього шару при повторному включенні, що економить час і зменшує втрату філаменту!


Подвійна вісь Z - дозволяє зменшити похибки для високій точності для друку великого розміру, завдяки зменшенню вібрацію осі Z.

Додаткові насадки: Принтер сумісний з соплами двох діаметрів, 0,4 мм призначений для високоточної друку, а 0,8 мм - для більш швидкого друку.

 

HD сенсорний екран Оснащений 4,3-дюймовим сенсорним екраном з приголомшливим дизайном інтерфейсу, що робить роботу простіше і ефективніше. CR-10 MAX може розкрити ваші творчі здібності в 3D-друці.

Замовити в 1 клік

Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі

Теги: 3D принтер Creality CR-10 Max (комплект для збірки)